Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uygulama Alanları

Her türlü Proje
Firmamızın garantisi altındadır.

SEO Etkisi
SEO Etkisi
Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.
Özgün Tasarım
Özgün Tasarım
Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.
Web Standartları
Web Standartları
Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
Tam Mobil Uyum(Responsive)
Tam Mobil Uyum(Responsive)
Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.
Temiz Kodlama
Temiz Kodlama
Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir?
Web tasarım nedir? veya Web tasarımı nedir? sorularına verilebilecek en kısa cevap şu şekildedir;

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir.

Web Tasarım nedir sorusu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşın

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
Web Tasarım Firması Nasıl Seçilir?

Bir web tasarım şirketi seçerken Dikkat edilmesi gereken kriterler şunlardır:

 

2. Çok Fazla Ücret Ödememek

3. Makul Fiyatlara Mobil Uyumlu Özgün Tasarım ve SEO Dostu Kodlama Altyapısı Alabiliyor Olmak

4. Web Tasarım Firmasını Yeterince Araştırmak

5. Kendisini Alanında Uzman Olarak Tanıtan Firmaları İyi Analiz Etmek

6. İhtiyaçlarınızı Tam Olarak Belirlemek

7. Bakım, Onarım ve Destek Hakkında Anlaşma Yapmak

8. Yüksek Yıllık Barındırma ve Yenileme Ücretlerinden Kaçınmak

 

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;

1. Adım: Web Tasarım Planlaması
2. Adım: Rakip Araştırması
3. Adım: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı
4. Adım: Web Sitesi İçeriği Oluşturma
5. Adım: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı
6. Adım: Prototip Oluşturma ve Test Etme
7. Adım: Web Sitesini Yayınlamak

Web Tasarım nasıl yapılır sorusu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz

Web Tasarım Projelerinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

 

Neden HMS AJANS?

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Web Tasarım Sistemleri, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım ajansı değiliz !

Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Tasarım sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Web Tasarım Sistemleri, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi (Kurumsal Web Tasarım), İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Web Tasarım Sistemleri olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

Web Tasarım Sistemleri‘nin en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Tasarım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Web Tasarım Sistemleri, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2012 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

Web Tasarım ve Web yazılım alanında uzman olan Web Tasarım Sistemleri, sadece İstanbul‘da değil, Tüm Türkiye’deki İllere de web tasarım ve web yazılım hizmeti vermekte sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz İstanbul’da yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Tasarım ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Tasarım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

İş telim edildiğinde siteyi kendim güncelleyebilecek miyim?
Başarılarının devamını diliyorum. süper çalışma ve emekleri ile markamıza gereken seviyeye getirildi.
Mehmet teymur
E-Ticaret hizmeti ve danışmanlık aldık. süper adımlarla sektöre giriş yapmamıza yardımcı oldular
Ayşe SungurTekin
Hüseyin bey ve ekibi sürekli bizlere destek olup çözüm odaklı olmaları bizi başarıya daha hızlı ulaşmada yardımcı oldular. teşekkürler
Haydar Korkmaz
TEKLİF ALIN
HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPIN VE İHA PİLOTLARIMIZ İLE TANIŞIN