Firma içeriğini hedef kitleye en doğru şekilde anlatılabilmesini sağlamak. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi Tanıtım filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uygulama Alanları

Her türlü Proje
Firmamızın garantisi altındadır.

Ürün Tanıtım Filmi
Ürün Tanıtım Filmi
Ürün tanıtım filmi, yeni çıkan bir ürünü hedef kitleyle ve sektörle buluşturmak amacıyla kullanılır. Bu tür filmlerde piyasaya sunulacak ürünün özellikleri, amacı, sektöre ve hedef kitleye kazandıracağı faydalar, güçlü imajlar ve işitsel öğeler eşliğinde etkileyici bir biçimde aktarılmaya çalışılır.
Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi
kurumsal tanıtım filmleri, söz konusu kurumun yapısını, yönetici mesajını, ürün ve hizmetlerini tanıtmak açısından iş dünyasının en güçlü iletişim araçları arasındadır.
Okul/Üniversite Tanıtım Filmi
Okul/Üniversite Tanıtım Filmi
Okul tanıtım filmi, okulların hem fiziksel hem de içerik olarak farklarını ortaya koyacak özellikleri paylaşmak, ebeveynlerden oluşan hedef kitleye hem etkili hem de güçlü bir mesaj vermek ve rekabette öne çıkmak amacıyla çekilen önemli bir tanıtım filmi türüdür.
Fabrika Tanıtım Filmi
Fabrika Tanıtım Filmi
Fabrika tanıtım filmi, kurumların üretim tesislerinin tanıtımı amacıyla çekilen tanıtım filmi çeşitlerindendir. Bir kurumun üretim sahasının en etkili ve doğru şekilde aktarımı, tüketici güveni ve marka bilinirliği ve bağlılığı açısından oldukça önemlidir.
Şirket Tanıtım Filmi
Şirket Tanıtım Filmi
Şirket tanıtım filmi, kurumların yapısını, vizyon ve misyonlarını, üretim süreçlerini ve hedeflerini hedef kitleleriyle ya da sektörle paylaşmak amacıyla kullanabilecekleri en etkili iletişim araçlarından biridir.
Diğer Tanıtım Filmi Türleri
Diğer Tanıtım Filmi Türleri
anıtım filmleri arasında animasyon tanıtım filmi, hastane tanıtım filmi, reklam tanıtım filmi, kısa tanıtım filmi gibi farklı türler de bulunmaktadır. Tanıtım filmleri içeriğe, ürüne ve markanın uygunluğuna göre animasyon şeklinde de çekilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tanıtım filmi nasıl yapılır?
Başarılı bir tanıtım filmi hazırlamada pek çok faktör öne çıkar. Bunların başında güçlü bir senaryo ve kurgu gelir. Mesajı etkili, kısa ve özgün şekilde verebilmek etkileşimi artırır. Bunu ilgi çekici bir kurgu, efekt, görsel ve ses tasarımı ile başarmak mümkündür. Bunun yanı sıra kurgudan prodüksiyon ve post prodüksiyon süreçlerine kadar tüm aşamalarda yer alan ekibin yetenekli ve deneyimli olması oldukça kritiktir. Bir diğer özellik ise son teknoloji teknik ekipman kullanımıdır. Filme uygun bir ekipman kullanmak, efektlere ve işitsel öğelere başvurmak bu açıdan olmazsa olmazlar arasındadır. Tanıtım filmlerinde müzik ve seslendirme de bütünlüğü ve ilgi çekiciliği sağlayan önemli unsurlar arasındadır.

Tanıtım filmi senaryosu nasıl yazılır?
Tanıtım filmi senaryosu yazımında yaratıcılık ve özgünlük en önemli kriterlerin başında yer alır. Senaryo öncesi marka ile ilgili detaylı bir bilgi toplama ve hazırlık süreci söz konusudur. Ardından söz konusu ürün ya da hizmetle ilgili ilgi çekici, ana mesajı netlikle vurgulayan, hizmetin yayılmasını kolaylaştıran bir senaryo yazılır. Tanıtım filmi senaryosu, giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden oluşur. Senaryoda öncelikle söz konusu ürünün müşterinin hangi sorununu çözdüğü/fayda sağladığı, nasıl çözdüğü ve müşterinin neden söz konusu markayı seçmesi gerektiği kısa, öz ve etkili ve otantik şekilde ifade edilir.

Tanıtım filmi nasıl hazırlanır?
Tanıtım filmi çekimini post prodüksiyon süreci takip eder. Burada filmi finalize etme süreci öncesi son dokunuşlar, tanıtım filmi hazırlama programı eşliğinde müşteriden gelecek geri bildirim ve yorumlarla şekillenir. Değer yaratan, orijinal ve sizi en iyi şekilde anlatan bir kurgu için, kullanılacak görsellerin markanızın kimliği ile uyuşması ve mesajınızı destekleyecek nitelikte olması gerekir. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilecek videoda kullanılacak dil, ifade biçimi ve mesajın tonu da yine marka ile tamamen uyumlu olmalıdır.

Tanıtım Filmi nasıl çekilir?
Piktora’da tanıtım filmi yapma süreci öncelikle tarafınıza sizinle ilgili tüm süreçleri titizlikle takip edecek ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz karşılanmasında yüzde yüz destek verecek bir proje yöneticisi atanması ile başlar. Hem bütçe hem de videonun final halinin teslimi olmak üzere tüm süreçlere aktif olarak yer alacak proje yöneticisi atamasının ardından, öncelikle tarafımızdan şirketinizle ilgili tüm bilgi ve detaylar, hedef kitle ve sektör incelemeleri gerçekleştirilir. Film çekimi için öncelikle kreatif ekip ihtiyaçlara uygun bir senaryo hazırlar. Tanıtım filminin senaryosunu yazarken yaratıcılık ve özgünlük en önemli kriterlerin başında yer alır. Yaratıcı senaryonun onaylanmasının ardından sıra kararlaştırılan çekim gününde çekimi gerçekleştirmeye gelir. Piktora bu aşamada da yetenekli ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile yanınızdadır. Bir Piktora markası olan Kamera Fabrikası, son teknoloji ekipman gücüyle mümkün olan en iyi sonucu almak adına çalışır. Bu noktada ihtiyaçlara göre farklı işitsel ve görsel teknolojiler, efektler kullanılır ve entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır.

Tanıtım Filmi Maliyeti Neye Göre Değişir?
  1. Tanıtım filmi uzunluğu
  2. Reklam filminin kullanım alanı
  3. Seslendirme hizmeti
  4. Röportaj çekimi
  5. Drone ile havadan çekim
  6. Tanıtım filmi yanında ürün tanıtım videolarının çekilmesi
  7. 360 Derece VR çekimler ve sanal gerçeklik
Başarılarının devamını diliyorum. süper çalışma ve emekleri ile markamıza gereken seviyeye getirildi.
Mehmet teymur
E-Ticaret hizmeti ve danışmanlık aldık. süper adımlarla sektöre giriş yapmamıza yardımcı oldular
Ayşe SungurTekin
Hüseyin bey ve ekibi sürekli bizlere destek olup çözüm odaklı olmaları bizi başarıya daha hızlı ulaşmada yardımcı oldular. teşekkürler
Haydar Korkmaz
TEKLİF ALIN
formu hemen doldurun, işletme
veya ürününüz için en uygun tekliflere ulaşın.