İşletmeniz için en uygun paket çözümler ile hemen e-ticarete başlayın. A'dan Z'ye paket çözümlerimiz ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek merkez ile çözün.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uygulama Alanları

Her türlü Proje
Firmamızın garantisi altındadır.

SEO Altyapılı
SEO Altyapılı
Akıllı url oluşturma, site haritası gibi otomatik eklentilere sahiptir.
Responsive Tasarım
Responsive Tasarım
Ekibimiz her zaman şirketinizin hedeflerine ve karlarına odaklanır.
Eşsiz Teknik Destek
Eşsiz Teknik Destek
Kullanıcılarımızın eticarette başarılı olması için eşsiz bir destek sağlıyoruz.
Profesyonel Ekip
Profesyonel Ekip
Ekibimiz her zaman şirketinizin hedeflerine ve karlarına odaklanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi E-Ticaret Paketini Tercih Etmeliyim?

E-Ticaret paketleri konusunda bilgi sahibi değilseniz ve hangi paketin size daha uygun olacağına karar veremiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile hemen görüşebilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımını Satın Aldım Eğitim Veriyormusunuz?

RGS Yazılım kurulduğu günden itibaren müşterilerine birebir ve sınırsız eğitim vermektedir. Tek yapmanız gereken, müşteri temsilcimiz ile görüşerek eğitim tarihi belirlemeniz, sonrasında size atanan özel e-ticaret uzmanından e-ticaret ve panel eğitimi alabilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımı Yıllık Yenileme Ücreti Ne Kadar?

Yıllık yenileme bedeli E-Ticaret hizmeti kapsamında hosting domain ssl ve 1 yıl boyunca alacağınız destek hizmetlerini kapsayan yıllık ödenenen kiralama bedelleridir. E-Ticaret paket karşılaştırma sayfalarımızda paketlere göre yıllık yenileme bedellerini inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimi Yurtdışına Satabilirmiyim?

Evet ürünlerinizi e-ihracat paketlerimiz ile yurtdışında satabilirsiniz. Ülke ve bölgelere göre farklı kargo bedelleri ve farklı ürün fiyatları belirleyebilirsiniz. Örneğin bir ürünün fiyatını Türkiye’de 100 TL, Amerika’da 70 Dolar ve Almanya’da 22 Euro belirleyebilirsiniz. Ayrıca tercihinize göre yurtdışı ödeme entegrasyonlarını(Evopay,Sofort,Paypal vb.) kullanabilir yada yurtiçinde Iyzico gibi ödeme sistemleri ile yurtdışından ödeme alabilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımı Kargo Entegrasyonu Api Desteği Var Mı?
Kargo api entegrasyonu gelen siparişlerinize ait kargo alıcı bilgilerini tek tuşla çalıştığınız kargo firmanıza(Aras, Yurtiçi, Sürat, Mng, Dhl vb.) aktarmanızı sağlayan bir sistemdir. RGS Yazılım E-ticaret yazılımı size bu kolaylığı sağlamaktadır. Size kalan sadece çalışmak istediğiniz kargo firması anlaşma yapmak.
Hangi Ödeme Entegrasyonlarını Destekliyorsunuz?
Sistemimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren Türkiye’de yer alan hemen hemen tüm banka ve alternatif ödeme kuruluşlarını (Ipara, Iyzico, Payu, Paratika, Paytr vb.) kullanabilirsiniz. Ayrıca E-İhracat paketlerimiz ile Sofort, Evopay, Paypal gibi yurtdışı sanal pos entegrasyonlarını da kullanabilirsiniz.
Sistemi Kendi Sunucuma Kurabilirmiyim?
E-Ticaret yazılımını güncelleme ve stabil çalışma sorunları yaratacağı için kendi sunucunuza kuramazsınız.
Temalarınız Ücretli Mi?
50’den fazla mobil uyumlu responsive temamız ücretsizdir. Beğendiğiniz tema bizde yok ise özel tasarım hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
Başarılarının devamını diliyorum. süper çalışma ve emekleri ile markamıza gereken seviyeye getirildi.
Mehmet teymur
E-Ticaret hizmeti ve danışmanlık aldık. süper adımlarla sektöre giriş yapmamıza yardımcı oldular
Ayşe SungurTekin
Hüseyin bey ve ekibi sürekli bizlere destek olup çözüm odaklı olmaları bizi başarıya daha hızlı ulaşmada yardımcı oldular. teşekkürler
Haydar Korkmaz
Demo Talebi
Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen +360 ile tanışın!