Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda uzman kadromuz ve güncel donanım altyapımız ile tüm medya ihtiyaçlarınızın karşılanması en büyük önceliğimiz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uygulama Alanları

Her türlü Proje
Firmamızın garantisi altındadır.

Tanıtım Filmi Çekimi
Tanıtım Filmi Çekimi
Firmalar kurumsal tanıtım filmi sayesinde güçlü yanlarını, marka ve ürün ve hizmetlerini dinamik ve estetik bir görsel ile kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirler.
Fabrika, Bina, Şantiye ve Etkinlik Havadan Çekim Hizmetleri
Fabrika, Bina, Şantiye ve Etkinlik Havadan Çekim Hizmetleri
Alanında uzman drone operatörlerimiz ve görüntü yönetmenlerimiz ile ihtiyaça yönelik (Video Fotoğraf Ortofo 3b modelleme Canlı yayın) çözümler üretmekteyiz
Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi çekimi ile filminizi sosyal medyada, online sektörel platformalarda ve fuarlarda kullanarak çok daha etkin bir pazarlama kanalına sahip olabilirsiniz.
Ürün Tanıtım Filmi
Ürün Tanıtım Filmi
Firmanızın ürünlerinin tüm özelliklerinin en etkin anlatıma olanak sağlayan etkili bir araçtır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Önemli?

KALİTELİ İÇERİKLER İÇİN, DRONE ÇEKİMLERİ, FARKLI OLDUĞUNUZU HİSSETTİRİN! Yenilikçi bir bakış açısı ile görünmek sizlere olumlu dönüşler sağlayacaktır, insanların sizi iyi tanımasını sağlayın ve markanızın değerini arttırın.

Havadan Drone Çekiminin Maliyeti 2022’de Nedir?

Havadan drone çekim maliyetini etkileyen bir çok faktör bulunur. Bu yüzden havadan çekim maliyetini konuşmadan önce ihtiyacınızı tam olarak belirlemeli ve dron ile çekim için fazladan ücret ödemenizin, ihtiyacınızdan fazlasını almanızın önüne geçmek gereklidir.

Ekipman Drone Çekim Maliyetlerini Nasıl Etkiler?

Kullanılan araçlar, havadan çekim hizmetinin maliyetine etki eder. ihtiyacınızı karşılayan havadan çekim ekipmanları ne kadar maliyetliyse, fiyat o kadar yükselir.

Yüksekte Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın!

Ulaşmak İstediğiniz Hedef Kitlenize Dip Noktanız’dan Gökyüzüne Kendinizi Aktarın.

Drone ile tanıtım son dönemde seçkin firmaların tanıtım filmlerinde önemli bir yer edindi bizde buradaki görevi üstlendik, elbette tanıtım filmleriniz için tam kapsamlı bir yapı ile hizmet veriyoruz. Etkin bir şekilde müşteri kitlenize sunacağınız bilgileri birlikte planlayarak yenilikçi çekimler elde ediyoruz.

Başarılarının devamını diliyorum. süper çalışma ve emekleri ile markamıza gereken seviyeye getirildi.
Mehmet teymur
E-Ticaret hizmeti ve danışmanlık aldık. süper adımlarla sektöre giriş yapmamıza yardımcı oldular
Ayşe SungurTekin
Hüseyin bey ve ekibi sürekli bizlere destek olup çözüm odaklı olmaları bizi başarıya daha hızlı ulaşmada yardımcı oldular. teşekkürler
Haydar Korkmaz
TEKLİF ALIN
HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPIN VE İHA PİLOTLARIMIZ İLE TANIŞIN